Bučiuok laidus

Jei dabar imčiau girti elektrą, kokia ji gera, kaip nušviečia gyvenimą, kokiu laimingu ji padaro žmogų, o jūs tuo patikėję imtumėte ją ragauti it biblinis Adomas, turbūt 220 V įtampa paliktų neišdildomus prisiminimus ir tai veikiausiai būtų jūsų labai unikali, ribinė, gal net egzistencinė patirtis.

Manau, kad pirma, ko išmokau gyvenime, ką laikyčiau gal ir kažko vertomis žiniomis, tai per nuosavus gumbus atsiradęs supratimas, kad dalykai retai kada atsiveria mums norimu ar patogiu būdu, tinkamu laiku ar malonioje vietoje, tiesiog susiplanavus ir apmokėjus sąskaitą. Greičiau jie yra kaprizingi, įnoringi, sunkiai suvaldomi, maištaujantys ir nenuspėjami it katės, visada atsiveria savaip ir tik dalinai bei niekada iki galo ar visiems vienodai.

Todėl matau gana didelį įvairių prekijų dvasine išmintimi keliamą pavojų, mat pataikaudami žmonių silpnybei jie seka pasakas ir nebūtus dalykus, begėdiškai žada viską, kalba tai, ką žmogus nori girdėti ir to pasekoje, aišku – 220 V ekstazė.

Atsimenu kaip kažkada baisiai nustebau išvydęs kultinį dvasios karį su cigarete dantyse, dūstantį nuo kosulio arba nušvitusį poną su alaus bokalu ir keliomis merginomis ant kelių. Gurkštelk vynelio, užtrauk dūmelį ir atsidavęs tantriniam seksui gongų gaudesyje pažink nirvaną, transenduok metafizinės išminties link, spjauk į viską ir išsilaisvink…

Taip ar kažkaip panašiai paperkami ir viliojami darbų, sunkumų ar kitokių negandų bei nepriteklių iškamuoti žmonės. Aiškinama, kad unikalaus metodo, mokymo ar kokios piliulės dėka nieko nereikės daryti, o rezultatas – 100% svajonių išsipildymas. Aišku, tik bučiuok laidus…

Edvardas Šidlauskas

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code