Trečioji knyga: tarp fizikos ir metafizikos

 

„Šioje knygoje vyrauja amžinos, laikui nepavaldžios būties prasmės ir kūrybingos asmenybės egzistencijos temos, kurių neblėstantį aktualumą lemia nuolatinės priešingų kategorijų – gėrio ir blogio, tiesos ir melo, grožio ir bjaurasties, šlovės ir užmaršties, drąsos ir nevilties, atgimimo ir saulėlydžio ir pan. – metamorfozės.

Rekomenduočiau ją skaityti visiems ir ne vieną kartą, nes joje tiesiog per daug visko vienam kartui. Ją galima nagrinėti detalėmis, galima gilintis į kurią nors vieną siužetinę liniją ar į keletą vienu metu, galima aptarinėti ištisus vakarus namuose ar gamtoje prie klajūno laužo, geriant arbatą. Įdėmesnis skaitytojas čia suras daug įvairių poteksčių, subtilių estetinių užuominų, nutylėjimų, egzistencinių pamąstymų apie amžinas žmogaus būties ir kūrybinės saviraiškos problemas.”

Prof. habil. dr. Antanas Andrijauskas

2018 m. balandžio 17 d. vyko prof. Vytauto Brėdikio knygai skirtas renginys, Lietuvos mokslų akademijos [renginio nuotraukos] mažojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius).

Dalyvauja: knygos autorius, Antanas Andrijauskas, Milda Brėdikytė, Tadas Baginskas, Laimutė Genė Bitinaitė, Pentis Ensio Hakarainenas (Pentti Ensio Hakkarainen) ir kiti. Tekstus skaitė aktorė Janina Gudzinevičiūtė.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code