Arvydo Šliogerio galaktika

galaktika

2014 spalio 27 d., pirmadienį, 19.00 val. Vilniaus planetariume (Konstitucijos pr. 12A, Vilnius) vykęs renginys skirtas Arvydo Šliogerio 70-mečiui. Vakaras skirtas Arvydo Šliogerio knygoms, draugams, skaitomi jo tekstai, pasisakymai, skamba muzika ir filmuota medžiaga.

Renginį veda Leonidas Donskis, dalyvauja Algimantas Kunčius, Naglis Kardelis, Robertas Beinartas, Giedrė Kadžiulytė ir kiti.

„Žmogus iš prigimties negali sukurti nė gabalėlio Tikrovės, net atomo ar molekulės. Visa tikrovė yra duota. Ex nihilo ir Fiat yra svaičiojimai, jeigu jais bandoma nusakyti faktiškąją žmogaus situaciją esinijoje. Net mes patys – aš pats sau – esame sau dovanoti. Man dovanotas mano kūnas – vienintelė mano Tikrovė; be kūno aš būčiau niekas, manęs tiesiog nebūtų. Netgi kalba – atrodytų, tik žmogaus kūrinys – man dovanota. Ji apskritai buvo dovanota žmogui kaip Niekio skraistė, neleidžianti jam apsinuoginti“.

Arvydas Šliogeris

Mokslinė konferencija „Arvydo Šliogerio filosofijos fenomenas“

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code