Prof. dr. Andrius Bielskis pristato dvi knygas

knygu-pristatymas

Naujose politikos filosofo Andriaus Bielskio knygose svarstymai apie prasmingą gyvenimą. Lietuvos akademinis filosofijos pasaulis nedažnai gali pasidžiaugti originaliais veikalais, tad yra svarbu pažymėti dviejų naujų filosofijos studijų pasirodymą.

Andriaus Bielskio spalio mėn. išleistose knygose Egzistencija, prasmė, tobulumas (MRU, 2015) ir Apie filosofijos ir meno prasmę yra siekiama iš naujo pateikti atsakymus į pokario egzistencialistų keltus klausimus XXI amžiaus postmodernios kultūros kontekste.

DEMOS kritinės minties instituto organizuotame knygų pristatyme ir diskusijoje dalyvauja Andrius Bielskis, Tomas Sodeika, Aušra Pažėraitė ir Algirdas Davidavičius ir kiti. Renginys vyko lapkričio 18 d. restobare “Kablys” (Kauno g. 5, Vilnius).

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

1 Response

  1. Ačiū Jums už šį tinklaraštį ir mūsų kuklaus renginio skelbimą!

    Pagarba – Algis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code