„Kultūra lietuvių filosofų akiratyje“ pristatymas

sverdiolas-kultura-lietuviu-filosofu-akiratyjeArūnas Sverdiolas „Kultūra lietuvių filosofų akiratyje“
Leidykla: Apostrofa

Vaizdo įrašas iš 14-os tarptautinės Vilniaus knygų mugės. Ten vykęs Arūno Sverdiolo knygos „Kultūra lietuvių filosofų akiratyje“ pristatymas.

Monografija pristatanti Lietuvos filosofijos kelią. Knygoje pateikiami ilgamečiai Arūno Sverdiolo lietuvių filosofijos istorijos srities tyrinėjimai.  Joje nagrinėjamos iškiliausių XX amžiaus lietuvių mąstytojų idėjos, vienaip ar kitaip susijusios su filosofiniu kultūros apmąstymu, kultūros esmės, jos santykio su gamta, religija, visuomene, laiku, etika ir kiti svarstymai.

Tai pamatinis filosofijos istorijos veikalas galintis pasirodyti įdomus tiek profesionaliems kultūros tyrinėtojams, tiek ir platesnei akademinei bendruomenei.

Dalyvauja: Arūnas Sverdiolas, Jūratė Baranova, Dalius Jonkus, Naglis Kardelis, Giedrė Kadžiulytė.

Renginio įrašas:

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

1 Response

  1. aa parašė:

    Kai girdžiu tokius pasakymus kaip „ryškiausias hermeneutinės filosofijos atstovas Lietuvoje“, pasijuntu tarsi kokioje Lietuvos pop muzikos apdovanojimų ceremonijoje, kur penki atlikėjai dalinasi šešis apdovanojimus ir vieni kitus vadina geriausiais ir progresyviausiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code