Atkurta Lietuva – atvirėjanti, uždarėjanti? (video)

1990 m. spalio 5 d. JAV finansininkas ir filantropas Georgas Sorosas įkūrė Atviros Lietuvos Fondą, ALF (ang. Open Society Fund-Lithuania). Tai nepriklausoma, nevyriausybinė, nepelno organizacija, kuri iki 2008 m. taip pat veikė kaip paramos fondas, kurio tikslas skleisti atviros pilietinės visuomenės idėją, plėtojant veiklą švietimo, mokslo, kultūros, teisės, žinių visuomenės, socialinės medijos, nepriklausomos žiniasklaidos, visuomenės sveikatos ugdymo, socialinėse ir kitose srityse.

alf2015 metų gruodžio 3 dieną, Nacionalinėje dailės galerijoje, Irena Veisaitė ir Diana Vilytė, prieš 25-erius metus pradėjusio veiklą ALF vardu, pakvietė į forumą, aptarti atviros visuomenės kūrimosi problemas, apžvelgti kas nuveikta bei aptarti ateities gaires.

Dalyvauja: Egidijus Aleksandravičius, Leonidas Donskis, Alvydas Jokubaitis, Darius Kuolys, Gintautas Mažeikis ir Arūnas Sverdiolas.

Turinys:
Irena Veisaitė 0:01
Darius Kuolys 0:04 (moderuoja)
Leonidas Donskis 00:10
Arūnas Sverdiolas 00:22
Alvydas Jokubaitis 00:46
Gintautas Mažeikis 1:00
Leonidas Donskis 1:10
Egidijus Aleksandravičius 1:23
Gintautas Mažeikis 1:40
Apibendrinimai 1:44

Vaizdo įrašas:

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code