Kas mes Lietuvoje: svetimtaučiai, kitataučiai, mažuma?

Vilniaus knygų mugėje 2015 vykusi diskusija „Kas mes Lietuvoje: svetimtaučiai, kitataučiai, mažuma?“ Dalyvauja A. Andrijauskas, S. Jastrumskytė, N. Kardelis, A. Stepu­konis, S. Mostauskis, V. Rubavičius (LKTI).

Labai neatsakingai žvelgiame į jaunąją kartą. Daugybė talentingų žmonių emigracijoje gyvena kaip vergai, barakuose ir atlieka baudžiauninkų darbą, vietoje to, kad skleistųsi Lietuvoje, savo gimtajame krašte.

Be kita ko, buvo pristatyta ir neseniai (2014) išleista knyga „Tautinės mažumos Lietuvoje: virsmai ir atmintys“, sudarytojas Aivaras Stepukonis, skirta tautinių mažumų problematikai.

Knygą sudaro penkios dalys, į kurias pateko Aistės Račkauskaitės-Burneikienės, Akvilės Naudžiūnienės, Vladimiro Gražulio ir Ilonos Kojelytės, Halinos Kobeckaitės, Odetos Žukauskienės straipsniai.

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code