Prof. Algis Mickūnas: Kūrybos Komunikacijos Strategijos (4)

mickunas

Algis Mickūnas Jungtinėse Amerikos valstijose esančio Ohajo universiteto profesorius, vienas iškiliausių lietuvių išeivijos filosofų, tarptautiniu mastu pripažintas mokslininkas, fenomenologas, Lietuvos mokslų akademijos narys. Ši iškili asmenybė atvyksta į Kūrybinių industrijų fakultetą, kūrybos komunikacijos strategijų modulį pasidalinti savo patirtimi.

Profesoriaus tyrinėjimų sritys – fenomenologija, kosmologija, sociologija, istorija, politinė filosofija, antropologija, Rytų ir Vakarų civilizacijos. Profesorius yra nagrinėjęs ir demokratijos, ir psichiatrijos problemas, ir dar daug įvairių dalykų. Išskirtinis jo bruožas – polinkis provokuoti.

Prof. A. Mickūnas vienas arba su bendraautoriais paskelbė per 1000 mokslinių straipsnių įvairių pasaulio šalių filosofijos moksliniuose žurnaluose, skaitė pranešimus daugelyje tarptautinių konferencijų ir simpoziumų.

Paskaitų vieta: Trakų g. 1, Vilnius, AR-II 210 (kaip surasti – pamatysite pirmo vaizdo įrašo pradžioje)
Paskaitų laikas: Spalio 15, 19, 20, 21, 22, 26, 27, 28 , 29 dienomis.

Spalio 26 d.

Spalio 27 d.

Spalio 28 d.

Spalio 29 d.

Paskaitoje minėti šaltiniai:

Algis Mickūnas (1997). Diskursas apie sančopančizmą, žemesniąją kichotizmo rūšį, arba praktiškas ir komiškas pamokymas apie gyvenimą, nugirstas prie pakelės užeigos arklidžių ir užrašytas abejotino autentiškumo raštininko. 101-125 p. (PDF).

Share Button
Dalintis:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code