Kaip nuosaiki dešinė atsakys į pasaulio radikalėjimo tendencijas?

15326152_10154861620453112_2284036340533063020_o

Šių metų politiniai įvykiai – „Brexit“ pergalė Didžiojoje Britanijoje, Donaldo Trumpo sėkmė JAV rinkimuose – rodo naujas radikalėjimo tendencijas, kurios netrukus buvo susietos su dešiniųjų ideologijomis. Jos regimos ir kaip visų bėdų kaltininkės, ir kaip būsimų grėsmių šaltinis. Tačiau ar visa dešinė gali būti tik tokia – radikali, kategoriška, nenuspėjama? Ar dar esama nuosaikios dešinės ir ar ji turi ką pasiūlyti visuomenei pasaulio radikalėjimo akivaizdoje?

Žurnalas „Naujasis Židinys–Aidai“ gruodžio 16 d., 9 val 30 min., kviečia į konferenciją „Nuosaiki dešinė pasaulio radikalėjimo akivaizdoje“, kurioje bus svarstomi klausimai apie dabartinę nuosaikios dešinės būklę ir jos vertybių aktualumą, konservatizmo atsinaujinimo galimybes, konservatorių ir liberalų priešpriešos ir sąlyčio taškus, elito vaidmenį ir laikyseną ir kt.

Pranešimus skaitys Alvydas Jokubaitis, Paulius Subačius, Rimvydas Valatka, Vytautas Ališauskas, Vilius Bartninkas, Simas Čelutka, Bernardas Gailius ir Mantas Adomėnas. Taip pat vyks diskusija „Konservatizmo atsinaujinimas: paradoksas ar būtinybė“, kurioje dalyvaus Andrius Navickas, Justas Šireika ir Mariuszas Antonowiczius.

Konferencija vyks Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8, Vilniuje.
Visą konferencijos programą renginys facebook’e. (PDF)

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code