Kultūra ir žiniasklaida: kokie jų santykiai šiandieniniame kontekste?

Spalio 27 d. į KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetą atvyksta žymus Italijos žurnalistas ir filosofas Armando Massarenti. Jis pasiryžęs atviroje paskaitoje „Media and Philosophy“ atskleisti, kaip dabartinėje politinėje situacijoje reikėtų vertinti kultūros ir žiniasklaidos santykį.

MassarentiA. Massarenti yra Sole-24Ore kultūrinio leidinio Domenica redaktorius, jis rašo apie skirtingus filosofijos ir mokslo aspektus, etiką ir politiką. Taip pat yra šių, pripažinimo sulaukusių, knygų autorius: Manifesto di bioetica laica (kartu su Carlo Flamigni, Maurizio Mori ir Angelo M. Petroni); Il filosofo tascabile.; Dai presocratici a Wittgenstein; 44 ritratti per una storia del pensiero in miniatura (2009); Il lancio del nano e altri esercizi di filosofia rendersi felici; Come il pensiero antico salverà gli spiriti moderni (2014). A. Massarenti yra pelnęs ne vieną apdovanojimą, taip pat ir prestižinę filosofinę premiją Castiglioncello, kurią praeityje yra gavę tokie filosofai kaip Gianni Vattimo ir Remo Bodei.

Į A. Massarenti profesinės veiklos lauką patenka ir dalyvavimas mokslo populiarinimo konkursų žiuri komisijose, ir įvairių filosofinių veikalų (nuo Sokrato iki Wittgensteino) redagavimas.

Renginio data: 2014-10-27, pirmadienis
Renginio pradžia: 13:00
Renginio vieta: KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultetas ( A. Mickevičiaus g. 37, 208 auditorija)

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code