Mokymai apie alternatyvią ekonomiką – Nidoje

demos

DEMOS kritinės minties institutas (Vilnius) ir Rosa Luxemburg fondas skelbia konkursą Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams dalyvauti 2014 m. rugsėjo 11-14 dienomis Nidoje organizuojamuose mokymuose „Demos ekonomikos mokykla“. Dviems studentams/studentėms organizatoriai užtikrins transportą, apgyvendinimą ir maitinimą. Vienintelis reikalavimas konkurso dalyviams – atsiųsti motyvacinį laišką, nurodant į savo atliktus rašto darbus (referatus, kursinius ar kitus rašto darbus).

Pirmenybė bus skiriama tiems studentams, kurie savo studijose analizuoja dominuojančios ekonominės doktrinos (neoliberalizmo) trūkumus, gilinasi į alternatyvius ekonomikos modelius ar socialines praktikas. Mokymai skirti pagilinti ir praplėsti žinias apie alternatyvas ekonomikoje, – kelti nepatogius klausimus ir ieškoti naujų atsakymų.

Mokymus ves universitetų dėstytojai, viešieji intelektualai ir ekspertai: ekonomistai Prof. Romas Lazutka ir Doc. Dr Aušra Maldeikienė, filosofas Prof. Andrius Bielskis, sociologai Dr. Viginta Ivaškaitė-Tamošiūnė ir Dr. Tadas Leončikas, inovacijų vadybos ekspertas Dr. Linas Eriksonas. Mokymų temos: ekonomikos mokslo mitai ir realybė, nelygybės, perskirstymo ir gerovės ekonomikos kertinės sąvokos, politinės ekonomikos ir darbo ekonomikos pagrindai, Thomas Piketty knygos „Capital in the Twenty-First Century“ idėjos ir atgarsiai.

Kiti mokymų dalyviai – Lietuvos visuomeninių organizacijų aktyvistai, kurie prisideda kuriant kitokią ekonomiką, – ekonomiką, paremtą gerovės kūrimu ir dalijimusi, – tai žalieji, žmogaus teisių aktyvistai, profsąjungiečiai, kultūrininkai, jaunimo organizacijų atstovai.

Lauksime jūsų laiškų iki 2014-09-03 – siųskite adresu: demos@demos.lt Atrinktus dalyvius paskelbsime rugsėjo 5 d. ir informuosime el.paštu

DEMOS kritinės minties institutas

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code