Pokalbių – susitikimų ciklas „Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatai svečiuose pas Čiurlionį su filosofu Nerijumi Mileriumi“

Vasario 27 d. 18 val. M. K. Čiurlionio namuose tęsime susitikimus su Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatais. Šį kartą „Šiandieninę Lietuvos viziją pro Čiurlionio namų langą“ filosofas Nerijus Milerius tyrinės drauge su vienu garsiausių Lietuvos teatro ir kino aktoriumi, režisieriumi, Klaipėdos universiteto profesoriumi Valentinu Masalskiu.

V. Masalskis gimė 1954 metais Kaune, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Aktorinio meistriškumo katedroje, vėliau ilgą laiką dirbo Kauno valstybiniame akademiniame dramos teatre. Nuo 1992 metų – laisvas menininkas: ne tik kuria vaidmenis, filmuojasi, bet ir režisuoja spektaklius.

Per ilgus kūrybinės veiklos metus V. Masalskis sukūrė apie 100 vaidmenų teatre ir kine, nusifilmavo šalies ir užsienio (Prancūzijos, Lenkijos, Rusijos ir kt.) vaidybiniuose filmuose. Aktorius yra dirbęs kone su visais žymiausiais Lietuvos kino režisieriais: Arūnu Žebriūnu, Gyčiu Lukšu, Algimantu Puipa, Šarūnu Bartu ir kitais. Valentinas Masalskis yra pelnęs daugybę apdovanojimų, tarp jų – „Kristoforą“ ir Lietuvos nacionalinę kultūros ir meno premiją; Rusijoje vykusiame Smolensko tarptautiniame kino festivalyje „Naujasis kinas. XXI a.“ pelnė apdovanojimą už geriausiai sukurtą vyro vaidmenį filme „Dievų miškas“; kino apdovanojimą „Sidabrinė gervė 2015“.

Susitikimą taip pat galėsite gyvai stebėti internete Čiurlionio namų facebook paskyroje.

Daugiau informacijos:
www.mkcnamai.lt

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code