Šį šeštadienį Vilniuje pirmą kartą minima Mėnulio užkariavimo diena

menulio-diena

Liepos 19 d. teatrą, balkanų muziką ir kabaretą savo kūryboje derinantis kolektyvas „Antikvariniai kašpirovskio dantys” kviečia plačiąją visuomenę į susitikimą baro „Artistai” terasoje, kuris dedikuojamas 1969 m. liepos 16-24 d. erdvėlaivio „Apollo 11” misijos sėkmėms ir pasekmėms.

„Neilo Armstrongo įkvėpti liepos 19 d. pritrauksime mėnulį arčiau svetingos „Artistų” terasos ir skrisime, apdainuodami nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi, sveikatos apsaugos problemas ir, žinoma, meilę. Visa tai pagardinsime humoro prieskoniu” – apie neįprastą progą kalba grupės vokalistas ir smuikininkas Juozas Baužys.

Liepos 19 d. Mėnulio užkariavimo proga grupė „Antikvariniai kašpirovskio dantys” pristatys geriausias savo dainas iš vasaros pabaigoje pasirodysiančio albumo: publikos pamėgtą, pačiomis pozytiviausiomis emocijomis vibruojančią „Jogą”, klausytojų širdis virpinančią ilgesingają „Be Tavęs”, karštais ritmais dvelkiančias „Į Venesuelą”, „Bučiuok” ir kitas naujas bei rečiau atliekamas dainas. Šį šeštadienį, ponuliai, kviečiam staugti į Mėnulį!

Palanga-2-620x350

Daugiau informacijos: facebook’e

Kontaktiniai duomenys: grupeakd@gmail.com
Paskyra Facebook’e: http://on.fb.me/1xqfZHx

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code