Naglis Kardelis: pastovumas ir tėkmė

Kardelis

2015 kovo 10 d. LEU filosofijos katedroje vykusi N. Kardelio paskaita, A. Šliogerio seminaro rėmuose, skirta būties fenomenams graikų mąstyme. Pateikiama substancijos sampratos išsklaida, aptariamas pastovumo ir kitmės klausimas, Platono, Aristotelio, Heraklito, Parmenido idėjos. Užsimenama apie dabarties filososfijos padėtį, lietuviško filosofavimo galimybės, tyrinėjamas Šliogerio mąstymo fenomenas. Klausimus užduoda ir diskusijoje dalyvauja VU doktorantas Justas Kučinskas bei LEU katedros magistrantai.

Pabaigoje filosofo palinkėjimai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga:

„… visiem linkiu linksmų švenčių, pasidžiaugti savo pasiekimais ir suprasti, kad jubiliejus yra mūsų visų … tiesiog pasidžiaugti tuo ką patys esame nuveikę įdomaus, gero … Lietuva yra kaip augalas kurį auginame … kiekvienas savo dvasiniame sode … Su tom mintim ir siūlau pasitikti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-meį.“

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code