Profesorės V. Juknaitės paskaita „Novelės žavesys – netikėta pabaiga“ (video)

Rašytoja ir LEU dėstytoja prof. Vanda Juknaitė

2015 m. vasario mėn. 5 d. vyko Lietuvos edukologijos universiteto (LEU)  Lituanistikos fakulteto inicijuota jubiliejinė rašytojos ir LEU dėstytojos, profesorės Vandos Juknaitės paskaita „Novelės žavesys – netikėta pabaiga“.

V. Juknaitė – prozininkė, dramaturgė, eseistė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Ji savo darbuose aprašo socialines problemas, kviečia diskutuoti apie svarbiausias humanistines vertybes – apie atsakomybę ne tik už save ar kitą žmogų, bet ir už visą pasaulį, apie žmogaus vertę, meilę, pareigą. Rašytojos kūriniuose atsispindi tamsesnioji visuomenės pusė: „nužemintųjų ir nuskriaustųjų“, sergančių, kenčiančių likimai. V. Juknaitės kūryba išversta į anglų, latvių, lenkų, rusų, švedų, vokiečių kalbas. Rašytojai 2004 m. įteikta Lietuvos Respublikos Vyriausybės meno premija, 2008 m. – Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija ir kt.

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code