Vilniaus Santaros-Šviesos klubo diskusija „Autoritetas: klausti ar teigti?“

klubas-santara

Atgaivintas Vilniaus Santaros-Šviesos klubas maloniai pakvietė į pirmąjį susitikimą–diskusiją tema „Autoritetas: klausti ar teigti?“.

Kalbėta apie tai, kaip skiriasi autoriteto reikšmė / vaidmuo anuomet ir šiandien (ar kas esmingai pasikeitė?), ar dar tikime / pasitikime iškiliais, pagarbos vertais žmonėmis; ar jų klausiame, o gal tiesiog klausome ir besąlygiškai priimame išsakomus teiginius.

Taip pat vyko diskusijos apie tai, koks vaidmuo tenka pačiam autoritetui – ar jis dažniau užima auditorijos klausiančiojo, ar jai savo nuomonę teigiančiojo poziciją? Kokie autoritetai kūrė ir tebekuria Santaros-Šviesos įvaizdį? Ar jaunas žmogus linkęs pasitikėti kuo nors XXI a.? Ar reikalingi autoritetai mene, kultūroje?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakyti padėjo:

  • Žurnalistė, redaktorė, visuomenės veikėja Birutė Garbaravičienė
  • Kino režisierius Gytis Lukšas
  • „Bernardinai.lt“ vyr. redaktoriaus pavaduotojas Donatas Puslys

Diskusiją moderavo Saulius Vasiliauskas.

Renginys vyko š.m. rugsėjo 16 d. (antradienis) 19.00-21.00 knygyne „Mint Vinetu“ (Šv. Ignoto g. 16/10, Vilnius).

Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code