Nerijus Milerius: Apokalipsė kine. Filosofinės prielaidos (audio)

Milerius

Nerijus Milerius. Nuotr. Živilės Filmanavičiūtės (2014)

Susitikimas su filosofu Nerijumi Mileriumi Meno Avilio Mediatekoje. Po Chriso Markerio filmo “La Jetee” peržiūros vyko diskusija.

Šiais metais išleista Nerijaus Mileriaus monografija “Apokalipsė kine. Filosofinės prielaidos” pasitarnavo savotišku atspirties tašku diskusijai ir filmo interpretavimui.

Plėsdamas žanrinius ir regioninius dėmenis, Milerius dėmesį atkreipia ir į Europos, Azijos šalių, ir į holivudinius blockbusterius, bei nekonvencinį kiną. Chriso Markerio “La Jetee” būtent ir priskirtinas pastarajam. Tai nepamirštamas 1962 metų mokslinės fantastikos filmas, sudėliotas iš fotografijų.

Renginio garso įrašas:

[audio:http://www.filosofija.info/audio/110110_001.MP3]
Share Button
P.S. DĖMESIO! Jei patiko straipsnis ir spausite nykštį, prašome palaukti, kol pasirodys langas su GALIMYBE patvirtinti, jog tekstas tikrai tikrai patiko. Dėl mums nesuprantamų priežasčių, jau eilę metų šiai svetainei taikomi tokie papildomo patvirtinimo, ribojantys/represiniai mechanizmai. Jei kažką suprantate apie tai daugiau – labai prašome su mumis susisiekti minerva@filosofija.info. AČIŪ!

You may also like...

1 Response

  1. Nora parašė:

    Sveiki, ar yra kokia nors galimybė paklausyti šios N. Mileriaus paskaitos? „Nerijus Milerius: Apokalipsė kine. Filosofinės prielaidos“. Garso įrašas baigiasi dvitaškiu, po kurio nieko nėra.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code